Litery podświetlane LED

Wyróżnij się spośród konkurencji i pokaż z jak najatrakcyjniejszej strony. Litery podświetlane LED naszej produkcji to rozwiązanie, które umożliwi stworzenie atrakcyjnego szyldu reklamowego widocznego z nawet bardzo dużej odległości. Idealne nadają się do ułożenia napisu na elewacji bądź dachu, a także wewnątrz budynku – świecące logo doskonale prezentuje się przy recepcji, w sali konferencyjnej, przestrzeni biurowej czy centrum handlowym. Dzięki wykorzystaniu modułów LED można uzyskać niezwykle interesujące efekt delikatnego podświetlenia napisu.

Dlaczego warto zdecydować się na napis LED?

Litery LED to bardzo oryginalny sposób na promocję marki i tym samym wzbudzenie zainteresowania w grupie potencjalnych Klientów. Zastosowanie trwałych tworzyw oraz szeroki zakres możliwości projektowych sprawia, że możemy uzyskać ciekawy efekt końcowy. Litery LED dają widoczną przewagę nad nieoświetloną konkurencją i zwracają na siebie uwagę zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia. Kwestia ta jest szczególnie istotna w miesiącach zimowych, kiedy to zmierzch zapada już około godziny 16.00. Podświetlone logo firmy zawsze będzie prezentować się okazale.

Rozwiązanie tego typu zwiększa atrakcyjność ekspozycji w każdych warunkach. Do produkcji wykorzystujemy tworzywa odporne na działanie czynników atmosferycznych – materiały niekorodujące i długotrwałe. Dla jeszcze lepszego efektu stosujemy bezbarwny klej, który pozwala na równomierne rozproszenie światła, zarówno łagodne, jak i agresywne. Korzystanie z różnych materiałów i rozwiązań daje nam ogromne możliwości wykorzystania światła, a także programowanie wybranych sekwencji kolorystycznych.

Nasze litery posiadają ponadto demontowalną konstrukcję, na wypadek konieczności wymiany modułów LED. Dzięki temu napis i źródło światła można wymienić nawet po 10 latach. Podświetlane nośniki reklamowe montujemy także z wykorzystaniem czujnika zmierzchu, zegara astronomicznego lub panelu obsługi manualnej.

Co zyskasz dzięki współpracy z nami?

Wiedzę i doświadczenie w produkcji liter LED zdobywaliśmy przez blisko 20 lat. Jesteśmy zdania, że niemożliwe jest właściwe tworzenie projektów przestrzennych po zaledwie kilku szkoleniach i krótkiej obecności na rynku. My czas nauki i poszukiwań mamy już za sobą – wykonujemy podświetlane napisy, których jesteśmy pewni.

Oprócz projektowania liter zajmujemy się montażem i przygotowaniem konstrukcji do przymocowania podświetlanych napisów – te wykonujemy sami lub udzielamy wskazówek Klientom, którzy zechcą zająć się tym samodzielnie.

Przed zamontowaniem podświetlanego napisu trzeba pamiętać o konieczności doprowadzenia zasilania. Następnie przewód należy podpiąć do każdej litery, a potem schować w niewidocznym miejscu, np. ramie konstrukcji. Gwarancja producenta dla oświetlenia LED (moduły) wynosi 5 lat, a na pozostałe elementy – 2 lata. Z tego powodu zasilacz należy umieścić w miejscu osłoniętym, ale jednocześnie dostępnym w razie konieczności wymiany.

Służymy fachową pomocą na każdym etapie prac – od momentu zaprojektowania liter, po ich montaż i podłączenie podświetlonego nośnika reklamowego w wybranym przez Klienta miejscu.

Dane techniczne

Lico litery – plexi 3mm lub 5mm

Bok litery – taśma aluminiowa malowana w wybranym kolorze, szerokość: 5, 6, 8, 9, 10, 12 cm (lub więcej na zamówienie)

Plecy litery – spienione PVC 8mm, 10mm

Źródło światła – moduły led LP67 SAMSUNG o szerokim kącie świecenia

Napięcie zasilania – bezpieczne 12V

Pobór energii – przykładowo litery wysokości 50cm – 11W

Przykładowe kolory do wyboru:

  • Front: biały, żółty, czerwony, zielony, niebieski lub dowolna grafika drukowana na folii do podświetleń
  • Bok: biały, czarny, czerwony, srebrny lub dowolny zamówiony z palety RAL

Przykładowe ceny liter prostych na taśmie z zagięciem

Wysokość [cm] Litera Grubość Pobór mocy/litera
(w przybliżeniu)
Grubość pleców Cena standard
(netto)
20 A 6 cm 4 W 6 mm 110 zł
30 A 6 cm 6 W 8 mm 150 zł
40 A 6 cm 8,5 W 8 mm 190 zł
50 A 6 cm 11 W 8 mm 230 zł
60 A 8 cm 13 W 8 mm 290 zł
70 A 8 cm 15 W 10 mm 350 zł
80 A 10 cm 17 W 10 mm 410 zł
90 A 10 cm 20 W 10 mm 500 zł
100 A 12 cm 24 W 10 mm 600 zł

 

Dokładna cena, pobór mocy i rabat sa wyliczane po ustaleniu wszystkich parametrów litery

Realizacje